top of page
Apartment Hallway

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Dveře jsou nedílnou součástí každého interiéru, proto musí být funkční nejen po praktické stránce, ale i po designové stránce. Dokážeme Vám nabídnout dveře do obložkové zárubně, celoskleněné dveře, posuvné, se skrytou zárubní a jiné. Naše služby Vám budou k dispozici od výběru a vzorkování dveří, až po samotnou realizaci. Zrealizujeme veškeré dveře ve Vašem interiéru. Spolupracujeme hlavně s českými výrobci dveří.

Apartment Hallway

Dveře do obložky

Nabízíme dveře do obložkových zárubní všech druhů, rozměrů a povrchových úprav. Máme v nabídce obložky falcové, bezfalcové i renovační (OKZ), pro obložení stávajících ocelových zárubní. 

 

Povrchové úpravy:

  • CPL

  • HPL

  • Lakova

  • Fóliované

  • Dýhované

Upravená.jpg

Dveře se skrytou zárubní

Skryté zárubně jsou oblíbené v interiérech pro jejich minimalistický vzhled. Splňují veškeré požadavky moderního interiéru i jeho praktičnost. Zárubeň je zabudována do zdiva nebo SDK příčky a tak umožňuje dveřím byt v jedné rovině se stěnou.  Skrytou zárubeň Vám dokážeme dodat ve standartním nebo reverzním provedení a to až na výšku 3 metry.

Posuvné dveře

Hlavní výhodou posuvných dveří je, že výrazně šetří místo. Posuvné dveře mohou být osazeny na stěnu nebo do zabudovaného pouzdra ve stěně. Nabízíme veškeré dostupné varianty posuvných dveří, ať už celoskleněné, plné, částečně prosklené nebo třeba v hliníkovém rámu. Výška dveří může být až 3 metry a u širších otvorů dokážeme nabídnout i dvoukřídlé dveře.

IMG_2276.jpg

Celoskleněné dveře

Celoskleněné dveře se hodí do moderních interiérů, ve kterých budou vynikat a zároveň mu dodají dostatek světla. Sklo do celoskleněných dveří může být čiré, probarvené a nebo matované, matovaná. Dveře mohou být osazeny v obložkové nebo hliníkové zárubni, na pivotových pantech nebo posuvné. 

IMG_1346.JPG
bottom of page